Taylor Lautner TR Fan Klübü ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner TR Fan Klübü ~

Taylor Lautner Türkiye Fan Sitesi|Taylor Lautner Haberleri,Taylor Lautner Resimleri,Taylor Lautner Videoları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi

2 posters
YazarMesaj
~ CampbeLL .
Admin~
Admin~
~ CampbeLL .

Kadın Boğa Horoz

Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi Empty
MesajKonu: Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi   Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 3:49 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Robert Pattinson ve Kristen Stewart, Harper’s Bazaar Dergisi’nin Aralık sayısı için bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Söyleşiye ilişkin ayrıntılar şöyle:

Kim saçlarına daha çok vakit ayırıyor?

Kristen: Rob.
Robert: İnsanların kişisel alanıma çok fazla girmelerinden hoşlanmamak gibi bir huyum var; bu yüzden ne saçıma ne de bana dokunmasınlar.

Kim daha rekabetçi?

Kristen: Rob. Çok çocukça bir şekilde ve hayatının her alanında… İstediği bir şeyi elde ettiği zaman ses tonu bile değişiyor. Sanki beş yaşındaki bir çocukmuş gibi konuşuyor.
Robert: Bence ikimizde eşit derecede hırslıyız. O benim daha hırslı olduğumu mu söyledi? Gerçekten mi? Ben istediğim bir şeyi elde ettiğim zaman şöyle olur… (Kristen haklı; tıpkı beş yaşındaki bir çocukmuş gibi sesler çıkarmaya başlıyor.)

Kim daha atletik?

Kristen: Bu konuda ben ondan daha iyi olduğumu iddia edebilirim. Rob ip atlamayı bile beceremez. Ben ona Fırfır adını taktım, çünkü özellikle aksiyon provaları sırasında ortalıkta dönüp duruyor.
Robert: Kristen. Zaten filimde benden çok daha atletik olduğu belli oluyor. Ve güya filmin süper kahramanı benim.

Kim daha egoist?

Kristen: Bence o. Umarım bu soruya o da kendi adını verir. Hep aynaya bakıp saçını düzelttiğinde aynı şeyi düşünüyorum. Saçları onun için çok önemli. Umarım söylediklerim hedefini bulur.
Robert: İkimizde eşit derecede bence. İkimizde kendimizle gurur duyan insanlarız. Onun egosu benimkinden daha güçlü ama benimki bu aralar gülünç denebilecek derecede zirveye ulaştı sanırım. Benim değişken bir egom var, ama bazen kendimi Tanrı filan zannedecek kadar güçlenebiliyor. Bazen hoş bir şekilde birini selamladığımda bile kendi kendime, “Ne kadar havalıyım ya!” diyebiliyorum.

Kim kendini daha çok Google’lıyor?

Kristen: Rob.
Robert: Kristen eminim benim adımı vermiştir ama bence o… Eğer birimizden biri diğerini kendi ismini Google’da ararken yakalarsa, “Tanrım, yine mi kendine bakıyorsun?” diyor ve diğeri de sanki hiç takmıyormuş, SMS yazıyormuş gibi yapıyor. Twitter’da ikimizi yarıştıran bir bölüm var; ben oraya ondan daha sık bakıyorum çünkü daha sığ bir tipim. O sadece ismini Google’lıyor.

Kim daha iyi müzisyen?

Kristen: Rob.Çok iyi bir şarkıcı.İnsanın kalbini kıracak kadar iyi şarkı söylüyor.

Kim daha dışa dönük?

Robert: Kristen benden daha dışa dönük ve açık.

Kim daha arkadaş canlısı?

Kristen: Kim mi? Kesinlikle ben. Rob çok hassas ve çok kırılgan.

Kimin batıl inançları daha kuvvetli?

Kristen: Rob'un! O benden daha paranoyak, bu yüzden batıl inançları daha kuvvetli.
Robert: Ben. Karma ve benzeri şeylere çok inanıyorum. Yani o kadar ki, kafama yumurta atsalar, “Kader böyleymiş! Ben doğuştan lanetliyim,” diyeceğim... Daha doğrusu, batıl inançlı değil de salağım diyelim...

Kim daha romantik?

Kristen: Bence Rob.
Robert: Kristen ne dedi?… Hayır. Ben sahte davranmakta daha iyiyim.

Robert, Kristen hakkında diyor:

Kristen gevşekliği sevmez. Kararlarının arkasında durur – ve bunu yapmak zordur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Taylor-Jensen
Admin~
Admin~
Taylor-Jensen

Kadın Koç Maymun

Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi Empty
MesajKonu: Geri: Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi   Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 5:33 pm

çok güldüm okurken Very Happy teşekkürler Very Happy
http://taylorlautnertrfan.yetkinforum.com

Robert ve Kristen'la Bazaar Dergisi söyleşisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson
» Robert'ın Bilinmeyenleri
» Robert 3 Kızla beraber....
» EW Dergisi Aralık - Kristen
» Robert : Şöhret başa bela !