Taylor Lautner TR Fan Klübü ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner TR Fan Klübü ~

Taylor Lautner Türkiye Fan Sitesi|Taylor Lautner Haberleri,Taylor Lautner Resimleri,Taylor Lautner Videoları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen 'Ejderha Dövmeli Kız' için Yarışıyor..

YazarMesaj
Edward~Aslı
Moderatör~
Moderatör~
Edward~Aslı

Kadın Başak Domuz

Kristen 'Ejderha Dövmeli Kız' için Yarışıyor.. Empty
MesajKonu: Kristen 'Ejderha Dövmeli Kız' için Yarışıyor..   Kristen 'Ejderha Dövmeli Kız' için Yarışıyor.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 8:59 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Carey Mulligan ve Kristen Stewart İsveç macerası "Ejderha Dövmeli Kız"ın başrolünü kapmak için yarışıyorlar.

Fight Club'ın yönetmeni David Fincher'ın filmi düzenlemek için ve bayan başrol için Twilight'daki sevimli kız ve Oscar adayı İngiliz'e bakmak için imzaladı.

Film - Stieg Larsson un çok satan romanında dayalı- kayıp bir kadını bulmak için bir gazeteciye yardım eden ilginç bir kahramanı anlatıyor. Kızlar çok istenen rol için başa baş gidiyor,rol için sinirli, seksi ve istekli olmaları söylendi.

Geçen yıl, Carey An Education'daki rolü ile en iyi kadın başrol oyuncusu adaylığını kaptı, fakat David 2002'de Panic Room da Jodie Foster ile oynarken kariyerine yardım ettiği Kristen'dan yana konuşabilir.

Açıkçası ben Kristen'ın bu film için daha uygun olacağını düşünüyorum..Çünkü Carey,masum ve sevecen olmasına rağmen Kristen Seksi ve vahşi... Ben doğruları söylüyorum..
http://thetwilight-saga.twilight-vampire.com/

Kristen 'Ejderha Dövmeli Kız' için Yarışıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen'ın Kıyafetleri :)
» Kristen Stewart - Zathura
» Kristen ve Elbisesi..
» Kristen Stewart
» Kristen'ın Filmleri